Wakacje za nami. Po słonecznym lenistwie na piaszczystych plażach pozostały wspomnienia, filmiki i pamiątki. Ładne muszelki, gadżety, ręczniki. I opalenizna. Dużo dam kocha swój ciemny odcień ciała, który trafnie dogaduje się z ciemnymi tęczówkami. Lecz musicie także nie zapominać, że słońce dla skóry wcale takie fajne nie jest, dlatego używaj kwas hialuronowy, który jest w profesjonalnych kosmetykach.

Serum z kwasem hialuronowym
Źródło: www.nantes.pl

Brązowa skóra prędzej się starzeje, a bywa, że fatalnie odchodzi całymi kawałami. Zatem po wakacjach warto zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki. Przedstawię trochę podstawowych pozycji, jakie powinnaś nabyć odwiedzając teraz drogerię. Zaczniemy od popularnego kosmetyku, jakim jest kwas hialuronowy.

Kremy z zawartością tej substancji, powstającej z kogucich grzebieni, znakomicie nawadniają komórki skórne. Kwas hialuronowy świetnie ulepsza wymianę wodną tkanki. W ten sposób do komórek skóry prościej dostają się podstawowe substancje odżywcze, istotne w zjawisku regeneracji po plażowych naturalnych solariach. Gdy będziesz nabywać balsam do ciała, propozycje z tym kwasem okażą trafnym wyborem. Wykorzystuje się go również w salonach odnowy biologicznej, wstrzykując w usta i fałdy naskórka.

Wizytując miejsca z kosmetykami pamiętaj też o istotnym wpływie, jaki posiada odpowiednie mleczko do demakijażu. Notoryczne malowanie się podrażnia naskórek. Przypalony naskórek może zareagować alergicznie na makijażowi zabiegi.

Po przetarciu mleczkiem warto użyć tonik do twarzy, najkorzystniej z dużą ilością pierwiastków odżywczych i nawadniających. Taki produkt skutecznie wymyje pory i złagodzi różne podrażnienia. Dobrze pasuje do pielęgnacji przed spaniem i po pobudce.

Niezbędny do nocnej toalety jest krem pod oczy. Wybierając go w drogerii kieruj się pułapem nawilżenia, jaki daje oraz działaniem antyzmarszczkowym. Jest jasne, że tak zwane wory pod oczami potrafią mocno zasłonić urodę kobiety.

A jeżeli po wakacyjnym lenistwie pragniesz schudnąć, wylewanie potu na bieżni wspomoże dobrze dobrany balsam wyszczuplający, ujędrniający skórę i wspomagający spalanie komórek tłuszczowych.

Źródło: NANTES