Rozstępy stanowią bardzo istotny kłopot estetyczny. Pojawić się mogą w każdym wieku, jednakże najczęściej dotyczą ludzi młodych, dla których są one trudne do zaaprobowania. Występują u około 70% dziewcząt jak też 40% chłopców w czasie dojrzewania i aż u 90% ciężarnych. U pań umiejscawiają się w okolicach brzucha, piersi, ud, bioder, czy kolan, u mężczyzn rozstępy spotkać można w obrębie barków, pleców, ramion i pach, przede wszystkim u panów korzystających z siłowni.

Usuwanie rozstępów Olsztyn w stu procentach nie jest wykonalne. Mamy jednakże szereg sposobów() które doprowadzają do ich redukcji. Najefektywniejszym z nich jest zastosowanie terapii laserem frakcyjnym nieablacyjnym. Działanie lasera polega na wywołaniu rozlicznych a także głębokich, sięgających aż do skóry właściwej mikrouszkodzeń, co pobudza skórę do uruchomienia procesów gojenia. Istota kuracji polega zatem na naturalnej regeneracji.

Tłuszcz możemy efektywnie wykorzystać do poprawy wyglądu piersi
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Najlepsze rezultaty osiągamy w leczeniu różowych rozstępów – te zdołamy zredukować aż do 95%. Sam zabieg nie jest bardzo bolesny, jednak u osób wrażliwych stosuje się znieczulenie maścią. Likwidowanie bruzd za pomocą tak zwanego botoksu polega na tym, że lekarz (polecany alergolog dla dzieci) podaje małą ilość preparatu, jaka czasowo hamuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe powodując rozluźnienie poszczególnych mięśni twarzy. Efektem zabiegu jest czasowa likwidacja zmarszczek mimicznych jak również przeciwdziałanie pogłębiania się zmarszczek. Rezultat utrzymuje się 6-8 miesięcy. W trakcie działania środka skóra wygląda naturalnie, a mięśnie twarzy wypoczywają. Botox Będzin rekomendowany jest do korekt zmarszczek mimicznych twarzy to jest: kurze łapki, bruzdy palacza, bruzdy na czole, zmarszczki między brwiami, podniesienie opadniętych kącików ust bądź niwelowanie „uśmiechu dziąsłowego”. Jak wygląda zabieg? Lekarz po przeprowadzeniu wywiadu ułoży plan zabiegu dostosowany indywidualnie do potrzeb twej twarzy. Następnie w wyznaczone wcześniej miejsca śródskórnie podaje Botoks z pomocą cienkiej igły. Procedura zabiegowa jest prędka oraz prosta. Zabieg trwa od paręnastu minut do 30 minut.

Jeśli chcesz przekazać jakiejś osobie informacje na przedstawiany temat, to wejdź na link oraz poczytaj szczegóły (https://www.optegra.com.pl/baza-wiedzy/koszty-zabiegow/) odnoszące się do tego problemu – zapewne go wciągną.

Nie zostawia prawie żadnych pozostałości. Zabieg ten nie jest bolesny. W miejscu podania preparatu odczuwać można lekkie ukłucia. Zabieg ten jest bezpieczny jak też nie zostawia śladów. Zdarza się zaczerwienie, które ustępuje po około godzinie. Przez kilka godzin od podania środka nie można się pochylać i kłaść.