Medycyna estetyczna w ostatnich latach staje się coraz więcej popularna. Zajmuje się ulepszeniem fizyczności człowieka. Medycyna estetyczna Warszawa poprzez swoje postępowania zapewnia ludziom zdrowym lepszy komfort życia. Poprzez działania odtwórcze przywraca pacjentów do stanu sprzed choroby.

Tatuaż
Autor: Gord Webster
Źródło: http://www.flickr.com
Medycyna estetyczna zawiera procesy, jakich aplikowanie jest prawnie możliwe tylko przez doktorów posiadających prawo wykonywania zajęcia. Medycyna estetyczna – sprawdź nas – zajmuje się także usuwaniem tatuaży. Tatuaże powstają w wyniku wprowadzenia cząstek pigmentu do skóry, na taką głębokość, żeby nie uległ on złuszczeniu i pozostaje on w skórze na zawsze.

Laser jest obecnie jedynym narzędziem pozwalającym na usuwanie tatuażu bez uszkodzenia skóry i złączonym z tym ryzykiem powstania zmian bliznowatych. Usuwanie – kliknij – tatuażu jest skomplikowane i dosyć bolesne, a koszt jego wyeliminowania nie jest drobny, dlatego należałoby się dokładnie zastanowić nad robieniem tego rodzaju dekoracji. Efektywne laserowe usuwanie tatuażu Warszawa łączy się z wprowadzeniem do terapii laserowej charakterystycznej funkcji. Istotą owego systemu jest wykorzystanie nadzwyczaj krótkiego impulsu, o wielkiej sile. Wiązka laserowa wywołuje rozbicie pigmentu na drobne cząsteczki, ulegają wybieleniu.

Tatuaże
Autor: Heidi Rewell
Źródło: http://www.flickr.com
Usuwanie tatuaży Warszawa trwa jakiś czas, a po każdym zabiegu tatuaż staje się bardziej rozjaśniony. Wynik zabiegu uzależniony jest od ilości barwnika w skórze. Im ciemniejszy tatuaż, tym więcej zabiegów potrzebnych do jego usunięcia. Trzeba zaznaczyć, że likwidacja bardzo jasnych pigmentów jest niemożliwe. Po zabiegu laserowym mogą wystąpić zaczerwienienia i obrzęki, które szybko łagodnieją.

Istnieją sytuacje, gdy usuwanie tatuaży Warszawa nie jest możliwe. Niektóre pigmenty reagują na światło lasera zmianą zabarwienia, lub wywołują reakcje alergiczne. Także przy tatuażach o niezwykle wielkiej nawierzchni. Przy rysunku na całych plecach nie popiera się likwidowania tatuażu. Koszt jednokrotnego zabiegu wyznaczany jest pojedynczo w trakcie konsultacji i zależy przede wszystkim od rozmiarów tatuażu. Powierzchnia 5cm. kwadratowych to koszt 300-400zł.
Autor: Gabinet medycyny estetycznej Miracki