Medycyna oraz dermatologia estetyczna oferują w dzisiejszych czasach szereg rozlicznych zabiegów mających oddziaływanie na nasze zdrowie oraz urodę. Multum osób decyduje się na skorzystanie z zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną, albowiem przynoszą one niezwykle dobre efekty, a równocześnie nie potrzebują stosowania skalpela, są więc o wiele bardziej bezinwazyjne i skuteczne.

Nogi
Autor: Mustela
Źródło: www.mustela.pl
Jednym z popularnych zabiegów dermatologii estetycznej jest zamykanie naczynek na nogach. Wyraziste naczynka nie prezentują się ani pięknie, ani estetycznie, osoby borykające się z tymi kłopotami nierzadko wstydzą się wyglądu swoich nóg. Szczęśliwie dermatologia estetyczna oferuje dzisiaj sprawne usuwanie naczynek na nogach przy użyciu wielu pewnych i funkcjonalnych metod. Zamykanie naczynek na nogach to prosty i nieskomplikowany zabieg, który polega na naświetlaniu rozszerzonych naczynek laserem co powoduje, iż krew w naczynku pozostaje podgrzana, a to z kolei prowadzi do jego trwałego zamknięcia.

Medycyna (dermamed.com.pl/oferta/lipoliza-iniekcyjna) estetyczna proponuje także peeling chemiczny. Dzięki nałożeniu na skórę właściwych związków chemicznych, które posiadają dobre stężenie, kolagen skóry odbudowuje się, dzięki czemu skóra jest zdrowsza i bardziej jędrna. Peeling chemiczny sprawnie anuluje oznaki starzenia się skóry i działa odmładzająco. Medycyna estetyczna pozwala również na sprawne wyleczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Jest to wywołane osłabieniem mięśni Kegla, które przez nieprawidłowe kurczenie się nie utrzymują cewki moczowej.

Kobiece uda
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Ewidentnie problem ten jest nadzwyczaj niekomfortowy, mało tego może prowadzić do rozlicznych powikłań, wskutek tego z pewnością pożądane byłoby go usunąć i zdecydować się na wysiłkowe nietrzymanie moczu leczenie. Odbywa się ono za pomocą specjalnego lasera poprzez prowadzenie do pochwy wziernika laserowego. Zapewnia ona przekazanie wiązki laserowej, jaka jest aplikowana wzdłuż przedniej ścianki pochwy i kanału pochwy. Użycie tej metody wywołuje skurcz kolagenu w śluzówce pochwy. Po blisko miesiącu od zabiegu można spostrzec stały efekt.