Styl miejski to połączenie charakterystycznej swobody z modnymi i ściągającymi oczy dodatkami. Dzięki niemu możemy ubierać się na luzie i w sposób luksusowy, a równolegle nasze stylizacje pozostają atrakcyjne. Obuwie jest istotnym składnikiem trendu miejskiego. Mogą ustanawiać klasyczną odrobinę naszego look’u albo wręcz przeciwnie, być owym wariackim akcentem. Jak to mówią klasyka broni się sama. Typowe czółenka na niezbyt dużym obcasie, balerinki, modne rzymianki… wszystkie owe tradycyjne możliwości pozwolą wygodnie spędzić na mieście nawet calutki dzień.

modna sukienka
Autor: Camile Aldriene Banez
Źródło: http://www.flickr.com
Klasyka to doskonały wybór, który kobiety poważają głównie podczas upałów, kiedy nie mamy chęci ponadto obciążać swoich nóg. Popularnością cieszą się również koturny, które pozwalają połączyć sprytny zabieg wzrokowego wydłużenia nóg z komfortem dreptania. Na zatłoczonych drogach wielkich miast często zobaczymy również trampki, jak również wyjątkowe wariacje czyli połączenie tenisówek i butów na koturnie, lub też tenisówek z balerinkami. Chcąc zrobić z obuwia luźny i klasyczny element stylizacji, postawmy na stonowane kolory i nierzucające się bardzo w oczy wzory, jakie ozdobią różnoraką odzież. Jeśli planujemy ubrać klasyczne, czarne legginsy i prosty, grafitowy T-shirt, możemy pokusić się o takie dodatki jak więcej oryginalne obuwie czy też torebkę. Dodatki wspaniale podkreślają oryginalny styl (zerknij proszę: bolerka), osobowość, zainteresowania. Atrakcyjnością cieszą się ostre kolory, przyciągające uwagę swą wielką soczystością.

Każda pani pragnie wiedzieć, co jest akurat na topie i co zrobić, aby nie zaliczyć modowej wpadki (to jest bardzo fajne: do butów). Jednak mamy dziś dużo możliwości monitoringu najnowszych trendów! Wystarczy oglądać branżowe gazety albo programy telewizyjne, adresowane nie tylko do projektantów, lecz także dla ludzi interesujących się modą oraz związanymi z nią ciekawostkami. Także w sieciodnajdziemy wiele interesujących stron o tematyce mody. Mogą one stać się dobrym źródłem wiedzy a także wzorców do robienia własnych, niepowtarzalnych stylizacji!