Jeśli jesteśmy zaproszeni na jakąś imprezę zazwyczaj stajemy przed dylematem jaki strój wybrać. Mężczyźni mają zdecydowanie łatwiej, dobrze dopasowany garnitur męski sprawdzi się prawie przy każdej okazji. Na nieoficjalne okazje koszula i dżinsy sprawdzą się idealnie. A kobiety?

No cóż.. Kobiety mają o wiele więcej możliwości wyboru, więc i więcej czasu to zajmuje, same sukienki to temat rzeka.

Wszystko uzależnione jest od typu wydarzenia. Sukienki wieczorowe idealnie zdają egzamin na przyjęciach w ekskluzywnych miejscach, ślubach czy kolacjach, ale na spotkanie w ogrodzie już raczej musimy wybrać coś innego.Gdy jesteśmy zaproszone na premierowy spektakl w teatrze włożymy raczej elegancką suknię, a gdy wybieramy się w weekend do kina ze znajomymi wystarczą dżinsy i koszulka. Oczywiście musimy jeszcze zdecydować które spodnie i która koszulka. Sukienki dzianinowe szyje się w tak wielu kolorach i o tak różnych fasonach, że trudno to sobie nawet wyobrazić.

Zaciekawił Cię ten wpis? To doskonale, ponieważ oryginalny wpis zawiera zbliżone dane do omawianych.

eżeli wychodzimy na imprezę można zaszaleć. Zwyczajne dżinsy i koszula mogą stać się niesamowitym strojem na imprezę. Trzeba dobrać błyszczący pasek, włożyć szpilki a koszulę – zamiast zapinać – związać w pasie żeby stała się uwodzicielskim topem. Koszule damskie też są różnorodne, na tego typu okazję jednak idealnie nada się zwykła, klasyczna eksponująca talię, bez dodatków ozdobnych. Na chłodniejsze dni, które zaraz przyjdą trzeba także wziąć coś na wierzch. W sklepach królują już jesienne ubrania więc kurtki damskie znajdziemy w każdym z nich.By dobrze się prezentować nie trzeba wcale wydawać majątku, ani podejmować heroicznych wysiłków.

Autor: Bonarka City Center

Wystarczy, że będziemy znać swoje zalety i je podkreślać. Dowiedzmy się jaki fason najładniej podkreśla naszą talię, biust czy nogi i przy nim zostańmy. Miejmy w szafie zestaw podstawowy – świetne dżinsy, koszulę, spódnicę, małą czarną – i eksperymentujmy z dodatkami. Biżuteria (znacznie więcej znajdziesz na www- ), torebki (sprawdź szczegóły ), buty (ciekawy artykuł- ) – nie obawiajmy się wybierać mocnych kolorów, nie wtapiajmy się w tłum.

Warto szukać inspiracji w Internecie i tam również kupować ubrania. Kiedy mamy świadomość co do nas pasuje z pewnością będziemy zadowolone. Wystarczy wyszukać w Internecie na przykład „sklep internetowy odzież damska” i możemy wybierać. Sklepy w Internecie gwarantują możliwość wymiany zakupów zatem bez kłopotów możemy to zrobić, gdy coś nie będzie nam pasowało.