Renomowana marka H&M istnieje już od kilku dziesięcioleci. W Polsce pierwszy sklep H&M postawiono równo dziesięć lat temu. Ta szwedzka marka zdobyła niebywały sukces na skalę globalną, ponieważ udało się jej połączyć porządnej jakości ubrania z niewielkimi cenami. Jeśli jeszcze do tej pory nie wybierałeś ciuchów tej marki, to najwyższy czas, by znaleźć najbliższy sklep H&M.

Skandynawska firma H&M działa już od dekad. W Polsce pionierski sklep H&M postawiono równo dziesięć lat temu. Ta firma odniosła znaczny sukces na skalę światową, bo udało się jej zjednoczyć porządnej klasy ubrania z niewielkimi cenami. O ile jeszcze do tej pory nie kupowałeś odzieży tej marki, to najlepsza pora, by odszukać najbliższy sklep H&M.
Biała koszula zawsze w modzie
Autor: Nife
Źródło: Nife

Zanim to zrobisz, odwiedź oficjalną stronę internetową tego szwedzkiego przedsiębiorstwa ubraniowego. Witryna jest dostępna również na tablety i udostępnia dużo ciekawych możliwości. Na portalu poznasz, jakie towary posiada w sprzedaży stacjonarny sklep H&M. W zeszłym roku firma H&M zainicjowała współpracę z gwiazdorem futbolu – legendarnym Davidem Beckhamem. Na witrynie jest śiwetny filmik reklamowy z rolą piłkarza, który został wymyślony przez sławnego Guya Ritchiego, świetnego reżysera z Hollywoodu, byłego partnera Madonny. Beckham reklamuje markową kolekcję majtek dla mężczyzn. Wszystkie dostępne pozycje poznasz w wygodnym i transparentnym katalogu ubraniowym.

Codzienna aktywność
Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu

Jeżeli nie lubisz sklepów z ubraniami i chcesz zamawiać ubrania dla siebie (np. płaszcze H&M ) siedząc w domu przed laptopem, witryna internetowa marki H&M zapewnia ci bardzo pomocne narzędzie – cyfrową przymierzalnię. Na stronie ujrzysz niewiastę albo faceta w samych slipkach, na którego wdziejesz elementy odzieży.Tak upewnisz się, czy np. fioletowa bluzka lnianamoda.pl/pl/c/lniane-bluzki/16 pasuje do brązowych spodni. Co interesujące, można dopasować nawet aparycję modela oraz zachować daną konfigurację ubraniową na później.

Witryna firmy H&M gwarantuje 25% upustu na jeden produkt, o ile zarejestrujesz się do oficjalnego newslettera. To dobra rzecz – będziesz dostawać najnowsze newsy na temat ciuchów za darmo i wybierzesz sobie ciuszek ze znaczną zniżką przy pomocy kuponu, który uhonoruje każdy sklep H&M.

Źródło: domodi