Skandynawska firma H&M działa już od dekad. W Polsce pionierski sklep H&M postawiono równo dziesięć lat temu. Ta firma odniosła znaczny sukces na skalę światową, bo udało się jej zjednoczyć porządnej klasy ubrania z niewielkimi cenami. O ile jeszcze do tej pory nie kupowałeś odzieży tej marki, to najlepsza pora, by odszukać najbliższy sklep H&M.
Biała koszula zawsze w modzie
Autor: Nife
Źródło: Nife

Zanim to zrobisz, odwiedź oficjalną stronę internetową tego szwedzkiego przedsiębiorstwa ubraniowego. Witryna jest dostępna również na tablety i udostępnia dużo ciekawych możliwości. Na portalu poznasz, jakie towary posiada w sprzedaży stacjonarny sklep H&M. W zeszłym roku firma H&M zainicjowała współpracę z gwiazdorem futbolu – legendarnym Davidem Beckhamem. Na witrynie jest śiwetny filmik reklamowy z rolą piłkarza, który został wymyślony przez sławnego Guya Ritchiego, świetnego reżysera z Hollywoodu, byłego partnera Madonny. Beckham reklamuje markową kolekcję majtek dla mężczyzn. Wszystkie dostępne pozycje poznasz w wygodnym i transparentnym katalogu ubraniowym.

Codzienna aktywność
Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu

Jeżeli nie lubisz sklepów z ubraniami i chcesz zamawiać ubrania dla siebie (np. płaszcze H&M ) siedząc w domu przed laptopem, witryna internetowa marki H&M zapewnia ci bardzo pomocne narzędzie – cyfrową przymierzalnię. Na stronie ujrzysz niewiastę albo faceta w samych slipkach, na którego wdziejesz elementy odzieży.Tak upewnisz się, czy np. fioletowa bluzka pasuje do brązowych spodni. Co interesujące, można dopasować nawet aparycję modela oraz zachować daną konfigurację ubraniową na później.

Witryna firmy H&M gwarantuje 25% upustu na jeden produkt, o ile zarejestrujesz się do oficjalnego newslettera. To dobra rzecz – będziesz dostawać najnowsze newsy na temat ciuchów za darmo i wybierzesz sobie ciuszek ze znaczną zniżką przy pomocy kuponu, który uhonoruje każdy sklep H&M.

Źródło: domodi