Każda kobieta pamięta, jak ważne są nawet niewielkie elementy w ubiorze. Aby prezentować się gustownie, powinno się dobrać botki do spodni, spodnie do góry, górę do marynarki (więcej na temat). Na zakończenie powinno się jeszcze dopasować odpowiednią torebkę, która będzie świetnie komponować się z resztą ubioru. Popatrzmy, jakie propozycje pojawiły się w wiosennej kolekcji torebki Zara.
ubrania
Autor: Axami
Źródło: Axami

Panie, które lubią niebanalne wzornictwo, na pewno zadurzą się w praktycznej torebce, wytworzonej z oryginalnej skóry i zaprojektowanej w dwukolorowe cętki. Podobnie wygląda malutki kuferek, w sam raz odpowiedni na oficjalne przyjęcia. Niewiastom, które wybierają jednolite wzornictwo, polecamy torby Zara zaprojektowane w energetycznej kolorystyce – różowej, mocno błękitnej i silnie pomarańczowej. Będą perfekcyjnie prezentować się z kreacjami zaprojektowanymi w jednolitej, wyraźnej barwie.

Fankom drapieżnych deseni rekomendujemy torebki Zara z mocnymi metalowymi dodatkami, takimi np. ćwieki. Taki drapieżny dodatek świetnie wygląda na tle ciemnego materiału, z jakiego zaprojektowane są tego modelu torebki Zara.

ubrania
Autor: Axami
Źródło: Axami

Zwolenniczki adrenaliny z pewnością zainteresują się dwoma intrygującymi projektami torebek, które przypominają mocno kulę do kręgli – stąd też wzięła się nazwa tego modelu projektu, bowling. Niewiasty lubiące głównie praktyczność toreb, dla których ważna jest spora pojemność, polubią torebki Zara rodzaju shopper. W sklepie jest sporo różnych desingów tego typu torebek.

Dla kobiet, które lubią indiańskie wzornictwo, wielki hiszpański producent kreacji ma zamszową torebkę z wykonanymi ze skóry frędzlami. Następną interesującą ofertą są torebki Zara , które także zawierają frędzle, jednakże w tym projekcie są one umieszczone na ramiączku, co daje wyjątkowy efekt. O ile te teksty są niewystarczające i pragniesz obejrzeć torebki Zara na własne oczy, rekomendujemy byś odwiedziła oficjalną stronę WWW tej znanej marki, na której znajdują się wszystkie oferowane torebki.
torebki – torebki ze skóry naturalnej

Źródło: domodi