Każda kobieta pamięta, jak ważne są nawet niewielkie elementy w ubiorze. Aby prezentować się gustownie, powinno się dobrać botki do spodni, spodnie do góry, górę do marynarki. Na zakończenie powinno się jeszcze dopasować odpowiednią torebkę, która będzie świetnie komponować się z resztą ubioru. Popatrzmy, jakie propozycje pojawiły się w wiosennej kolekcji torebki Zara.
ubrania
Autor: Axami
Źródło: Axami

Panie, które lubią niebanalne wzornictwo, na pewno zadurzą się w praktycznej torebce, wytworzonej z oryginalnej skóry i zaprojektowanej w dwukolorowe cętki. Podobnie wygląda malutki kuferek, w sam raz odpowiedni na oficjalne przyjęcia. Niewiastom, które wybierają jednolite wzornictwo, polecamy torby Zara zaprojektowane w energetycznej kolorystyce – różowej, mocno błękitnej i silnie pomarańczowej. Będą perfekcyjnie prezentować się z kreacjami zaprojektowanymi w jednolitej, wyraźnej barwie.

Fankom drapieżnych deseni rekomendujemy torebki Zara z mocnymi metalowymi dodatkami, takimi np. ćwieki. Taki drapieżny dodatek świetnie wygląda na tle ciemnego materiału, z jakiego zaprojektowane są tego modelu torebki Zara.

ubrania
Autor: Axami
Źródło: Axami

Zwolenniczki adrenaliny z pewnością zainteresują się dwoma intrygującymi projektami torebek, które przypominają mocno kulę do kręgli – stąd też wzięła się nazwa tego modelu projektu, bowling. Niewiasty lubiące głównie praktyczność toreb, dla których ważna jest spora pojemność, polubią torebki Zara rodzaju shopper. W sklepie jest sporo różnych desingów tego typu torebek.

Dla kobiet, które lubią indiańskie wzornictwo, wielki hiszpański producent kreacji ma zamszową torebkę z wykonanymi ze skóry frędzlami. Następną interesującą ofertą są torebki Zara , które także zawierają frędzle, jednakże w tym projekcie są one umieszczone na ramiączku, co daje wyjątkowy efekt. O ile te teksty są niewystarczające i pragniesz obejrzeć torebki Zara na własne oczy, rekomendujemy byś odwiedziła oficjalną stronę WWW tej znanej marki, na której znajdują się wszystkie oferowane torebki. marynarki (nasza strona) torebki – torebki ze skóry naturalnej

Źródło: domodi