Lato powoli odchodzi. Noce w sierpniu robią się co raz chłodniejsze. W przeciągu dnia temperatura również zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, z pewnością jeszcze przyjdą do nas gorące dni, ale będą to już jedynie pożegnalne figle lata, które powoli zaczyna ustępować miejsca złotej polskiej jesieni. A bywa to cudowna pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zachwycić. Słoneczko jeszcze wówczas porządnie grzeje, a przyroda przebiera się w królewskie barwy: złoto i purpurę. W sadach lśnią w słońcu słodkie jabłka i śliwki.

Autor: Materiały prasowe
i dokładnie takie barwy natury panują w świecie mody jesienią. Zarówno w naszej szafie, jak i w kosmetykach muszą się pojawić elementy złota, głębokiej czerwieni i śliwkowego fioletu. Także standardowe odcienie ziemi będą o tej porze roku jak najbardziej dozwolone.

Jeżeli chodzi o nasze paznokcie, to razem z odejściem lata, pozbywamy się miętowych oraz neonowych odcieni, na rzecz bardziej zdecydowanych barw. Na naszych paznokciach rządzić będzie złoto, apetyczna czekolada oraz wszystkie odsłony fioletu. Więcej na ten temat: hit nail tek.

Oczywiście, dobrze widziana będzie tradycyjna czerwień, która w zestawie z taką samą pomadką na ustach, tworzy superkobiecy wygląd. Jesienne paznokcie to kolory głębokie, intensywne oraz ciemne. Tę odmianę zauważymy z pewnością u ulubionej kosmetyczki. Dostępne będą żele do paznokci w takiej palecie odcieni. Ale jednokolorowy manicure to nie jest ostatnia opcja na nadchodzącą jesień. Nieustannie niezwykle modne są rozmaite aplikacje na paznokciach. Im bardziej szalone, tym lepiej! Dla szukających nowych możliwości: .

Wprawione manikiurzystki potrafią wykonać nam na paznokciach prawdziwe cudeńka. Ale takie małe dzieła sztuki można robić też samodzielnie. Tym bardziej, że teraz dostęp do rozmaitych produktów, takich jak szablony do paznokci, jest niezwykle prosty. Mnóstwo tego typu rzeczy możemy bez problemu dostać przez internet.

Bardzo efektownie będą wyglądać na naszych paznokciach zwierzęce wzorki. Dopasujmy kolory do naszej garderoby lub, dla wzmocnienia efektu, zróbmy manikiur w kontrastowych odcieniach. W ten sposób nasze paznokcie na pewno zwrócą na siebie uwagę.