Nasz styl ubierania sporo o nas mówi

Powiada się, że wystarczy jedno spojrzenie na obcą osobę, a jesteśmy w stanie wiedzieć o niej bardzo wiele. Sporo o nas mówi już sam nasz sposób ubierania, to jakie posiadamy bluzki, buty, i jakiego rodzaju akcesoria mamy. Są osoby, które wciąż ubierają się na sportowo, a są takie, które w każdej sytuacji stawiają na szyk i elegancję.

półka z ciuchami
Źródło: http://www.flickr.com
Odzież na którą się zdecydujemy, powinna być do nas świetnie dopasowana pod względem rozmiaru, tak żeby nie była ani za spora, ani za mała. Co więcej powinna też zaznaczać nasze atuty, a zakrywać wady naszego ciała, co będzie pozytywnie wpływało na nasze samopoczucie. Natomiast jeśli pragniemy nabyć nowe obuwie, to powinniśmy nie tylko spoglądać na to, aby okazało się w odpowiednim rozmiarze, ale również by pasowało kolorem oraz wyglądem, do dalszego stroju. Dzięki temu, całość będzie się prezentowała niesamowicie, a co więcej inne osoby będą dostrzegały, że mamy ulubiony styl, w którym idealnie się czujemy. Przykłady inspiracji w tym miejscu – garsonki i kostiumy na stronie
sklep z ciuchami
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Dodatki potrafią zmienić każdy strój

Jeżeli nie chcemy, by nasz strój okazał się mdły oraz bez wyrazu, to trzeba zadbać o prawidłowo dopasowane dodatki. Panowie mogą się skoncentrować na paskach do spodni, na zegarkach czy spinkach do koszul, panie tymczasem powinny włożyć dużą uwagę do torebek, biżuterii, jak i także pasków czy apaszek, które są w stanie zmienić każdą stylizację. Tak naprawdę w stroju najważniejsze są właśnie te dodatkowe elementy, ponieważ to za ich sprawą, może się okazać, że dwa takie same zestawienia ubrań, będą się prezentowały zupełnie inaczej, właśnie ze względu na dodatkowe akcesoria, które do nich dobierzemy (przykłady: ).

Warto zaznaczyć co jest modne

Kiedy nie mamy pomysłu jak ma prezentować się nasz styl, to warto spojrzeć na to, jak ubierają się inni i to nie tylko ludzie ze świata mody oraz filmu. Dodatkowo kiedy będziemy uważnie śledzić najnowsze doniesienia ze świata mody, to może się okazać, że bez kłopotu wybierzemy coś dla siebie, co świetnie zaznaczy nasz charakter i będzie odpowiadało naszym wymaganiom. Czasem warto podpatrzeć stylizacje u innych osób, a potem przerobić je w taki sposób, by idealnie pasowały naszym potrzebom oraz oczekiwaniom.