Wraz z upływem lat coraz mocniej można zauważyć go na naszej skórze. Szczególnie narażona na tę kwestię jest cała twarz. Czy jednak da się zahamować w jakiś sposób ten proces? Poniżej kilka ciekawych alternatyw dla ubytku lat.

Obecna chirurgia estetyczna może zdziałać cuda. Udając się do centrum kosmetycznego dostaniemy całą listę opcjonalnych zabiegów. Inteligentnie jest przed wyborem skonsultować się z lekarzem, który odpowie co dokładnie pomoże nam na kwestię, które jest dla nas tak ważne. Jeśli mamy problemy z cellulitem to mamy możliwość spróbować zabiegu opisywanego jako lipoliza ultradźwiękowa. Dzięki użyciu ultradźwięków w owych partiach organizmu, na których robiony jest zabieg dochodzi do tak zwanej kawitacji. Zabieg ten polega na takim rozbiciu tkanki tłuszczowej, iż ze znajdujących się w niej komórek wytrącane są 3-glicerydy, które poprzez układ limfatyczny docierają do reszty organizmu. Tam traktowane są jak tłuszcze wprost z pożywienia i w typowy sposób są usunięte z ciała. Więcej szczegółów przeczytasz klikając na: liposukcja ultradźwiękami.

Szczupła sylwetka
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Innym problemem bywają zmarszczki mimiczne.

Ten serwis internetowy urolog ostrołęka zawiera fascynujące informacje na prezentowany temat, zatem, jeżeli ta problematyka Cię ciekawi, to sprawdź to obowiązkowo.

Zabieg laserem frykcyjnym nie potrzebuje znieczulenia. Głównie bezbolesne operacje można znaleźć wpisując w wyszukiwarce „laser frakcyjny warszawa”. Dzięki takiej frazie ukaże się wiele konkretnych wyników. Prościej jest kliknąć pod adres: . Podczas procesu gojenia uszkodzone komórki zastępowane są nową, zdrową tkanką. Wynikiem tego jest zdrowsza i jędrniejsza skóra. Jest również kilka bardziej drastycznych metod. Jedną z nich jest lipofilling. Pod tą nazwą kryje się przeszczep tłuszczu pod oczy, który polega na użyciu własnej tkanki tłuszczowej, często używany podczas wygładzenia bruzd, usuwania zmarszczek, optycznej korekcji warg, układania sylwetki, powiększania biustu, powiększania pośladków jak również uzupełnieniu ubytków nabytych poprzez urazami, chorobami i wadami wrodzonymi. Zabieg wykonasz w z powyższych metod umożliwia wyraźnie zredukować negatywne skutki starzenia.

Jednak czy to wystarczy? Nie dla wszystkich. Bardziej podatne osoby posuwają się w odmładzaniu do o wiele bardziej gwałtownych przemian. Ale takie zmiany także mają własny punkt końcowy. Po przejściu go zamiast się odmładzać, zaczynamy się jedynie konserwować.