Marilyn Monroe zwykła mówić często, że kładzie się spać ubrana tylko w zapach. Coco Chanel stworzyła zapach, który od wielu lat jest definicją kobiecości. Tysiące kobiet marzy, aby otrzymać je od swojego ukochanego. I nie powinno wydawać się to dziwnym. Zapach od stuleci był tym co przyciąga. Jest nawet bohaterem książki Patricka Suskinda o wymownym tytule Pachnidło, gdzie bohater pragnął zapach idealny i zamierzał to osiągnąć dość brutalnie.

Obecnie na szczęście nie musimy doświadczać drastycznych środków, bowiem obok królowej Coco mamy całkiem sporą kolekcję zapachów innych nie mniej cenionych mistrzów. Na pierwsze miejsce wysuwa się Versace. Tego nazwiska nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego suknie kupują największe gwiazdy światowego kina. Ale oprócz najmodniejszych kreacji równie popularne są perfumy angel.

Perfumy Versace to szyk i elegancja. Kryształowe opakowania często zakończone wielką nakrętką, przypominają dawne produkty, których nie mogło zabraknąć na toaletkach kobiet z lat 30stych. Od lat 80-tych jego zapachy ubierają kobiety modne i znane. Zapachy Versace są nieco ekscentryczne a jednocześnie postępowe. Zupełnie jak jego projekty.
O tym, że należy czasem wpuścić do perfum nutkę świeżego powietrza dobrze wiedzą projektanci. Kiedy to, co już wymyślono lekko się już przejadło, należy szukać wciąż nowych inspiracji. Takie właśnie są perfumy Armani: idealnie skomponowane, odzwierciedlają dzisiejszy styl. Choć Armani to przede głównie ubrania, perfumy, które projektuje są na językach fachowców od wielu lat. Przede wszystkim perfumy tego projektanta są chętnie kupowane przez kobiety pod każdą szerokością geograficzną.

Nasz przegląd perfum nie byłby kompletny, gdyby zabrakło tutaj innego tuza modowego świata. Dolce Gabbana desire w naturalny sposób uzupełniają opisywaną listę najważniejszych perfumowych marek. Która kobieta nie pragnie czuć się wyjątkowo? Otulenie się trwałym zapachem z pewnością jej w tym pomorze. Nic tak nie podkreśla kobiecości, jak oddziałujący na zmysły bukiet perfum. Przy właściwie dobranym zapachu nawet wygląd przestaje być istotny. Takie wrażenie wywołują właśnie perfumy Dolce Gabbana.

Obok opisanych powyżej marek wyrasta powoli godny następca. Jego perfumy czy kosmetyki dr brandt to relaks w czystej postaci. Bynajmniej nie nudny spodoba się każdej lubiącej wyzwania kobiecie. Flakoniki, tak samo jak zapach również uwodzą. Tak jak przy poprzednich nie było ważne, co masz na sobie tak przy tych, nie będziesz pamiętać, że w ogóle jesteś ubrana. Urok perfum robią swoje, dlatego bądź przebojowa i wybierz swojego projektanta nie tylko ubrań, ale i perfum.