Jedną z rzeczy, po jakich można rozróżnić mężczyzn od kobiet jest zarost, którego stan bardzo dużo może powiedzieć o jego właścicielu. Panowie mają tu całkiem sporo możliwości, jednak trzeba pamiętać o tym, że granica pomiędzy dobrym wyglądem a zaniedbaniem i niechlujstwem jest bardzo płynna i łatwo ją niekiedy przekroczyć.

brodacz
Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com

Niektórzy z mężczyzn decydują się na chodzenie z dłuższą brodą i przez długi czas jej nie golą, co nie oznacza bynajmniej, że nie będą musieli o nią zadbać w inny sposób. Inni lubią chodzić z kilkudniowym zarostem, co dodaje im męskiego uroku i stanowczości, lecz tutaj także trzeba uważać, żeby faktycznie było to co najwyżej parę dni, bo później twarz nie będzie zbyt dobrze wyglądać. Lecz największa ilość panów systematycznie goli swój zarost, przez co prezentują się tak jak należy, bez zbędnego zaniedbywania się.

Jeżeli po przeczytaniu powyższego postu nadal masz jakiekolwiek zagwozdki, to zobacz poza tym to ważne źródło (http://szpitalpodolany.pl/nasi-specjalisci/specjalista-chirurg-ogolny/) – są tam pokrewne informacje.

A że panów żyje na świecie kilka miliardów, to nie ma się czemu dziwić, że przemysł związany z produktami do golenia, jest wyceniany na rzeczywiście ogromne sumy.

Są jednak mężczyźni, którzy będą woleli stare metody, a bez wątpienia się do takich zalicza brzytwa do golenia . Żeby jej używać trzeba mieć pewną wprawę i stalowe nerwy, gdyż bardzo łatwo o pozostawienie krwawych śladów.

Jeśli masz za zadanie poznać ten temat bardziej i chcesz zbadać zagadnienie pod innym kątem, to więcej znajdziesz w ofercie (https://gorillacoffee.pl/kraj-pochodzenia/kostaryka/) postu, który jest pod tym linkiem.

Można jeszcze znaleźć fryzjerskie zakłady, w jakich można się ogolić właśnie w taki sposób, chociaż niestety jest ich coraz mniej.

zestaw do golenia
Autor: Jody Bowie
Źródło: http://www.flickr.com

Dość często do niedawna jeszcze była używana maszynka na żyletki , jej ogromną zaletą było to, że była tania w użytkowaniu, a równocześnie świetnie goliła. Maszynki tego typu wyparte zostały przez znacznie nowocześniejsze wkłady z wieloma ostrzami, lecz w dalszym ciągu w wielu sklepach można znaleźć te tradycyjne sprzęty. Szczególnie często kupowany jest model figaro, panowie którzy pragną poczuć prawdziwy dreszczyk emocji na swojej brodzie powinni ją zakupić i rozpocząć golenie. Jednak jeżeli ktoś nie lubi żadnego ryzyka, to do dyspozycji miał będzie sporo typów gotowych maszynek, a oprócz tego różne odmiany elektrycznych golarek.