Która z nas nie chciałaby odebrać sobie kilku zbędnych kilogramów bez większego wysiłku? Oto nieco nieskomplikowanych sztuczek, jakie bez nadmiernej fatygi odejmą naszym niewieścim kształtom troszeczkę nadmiaru. Panie ubóstwiają torebeczki, do ich kupna nie ma potrzeby żadnej z nas namawiać. Jeżeli jednakże pragniemy wyglądać szczupło, powinnyśmy przestawić się na większe torebki.

Mokasyny
Autor: DEICHMANN
Źródło: DEICHMANN
To prosty trik, jaki polega na przestawieniu baczności gabarytami torby od dużych bioder i krągłego brzuszka. Działa tutaj zasada przeciwieństwa. Paseczki, ale jakie? Z pewnością w pionie. Poprzeczne dają efekt wręcz przeciwny od oczekiwanego. Wizualnie wydajemy się szersze wraz z kierunkiem biegu pasków. Co więcej lepszy rezultat zapewniają paski szerokie niż cienkie.

Odcienie ciemne zapewniają wrażenie większej smukłości, z kolei kolory jasne – wprost na odwrót. Interesującym zestawieniem będą suknie bądź bluzki w zestawie dwóch odcieni – białym oraz czarnym. Biała barwa w środku, z kolei przy pasie ciemny. Zapewnia to optyczne zwężenie. To pomysł dla kobiet, które pragną wizualnie zwęzić swą talię. Dla kobiet narzekających na nadmiernie rozbudowane biodra poleca się spódnice o niskim stanie i rozkloszowane .

Spodnie z kantem również wysmuklają figurę. Do rurek zaś zaleca się mokasyny na obcasie – sprawdź mokasyny na obcasie. Obszerne biodra będą znakomicie się komponować również ze spodniami. Tu bardzo dobrym wyborem będą biodrówki. Do tego pięknie komponują się koszule nie wykraczające poza stan spodni, w taki sposób ażeby widoczny był pasek.

Dla pań, jakie gromadzą sporzej tłuszczyku w okolicy tułowia, rewelacyjnym rozwiązaniem będą długie koszule obwiązane w pasie szerokim paskiem. Wspaniale odwróci uwagę od wypukłości w tymże miejscu i również zawęzi optycznie niezarysowaną naturalnie linię talii.

Obfity biust też może być nieszczęściem. Damy chcące zakamuflować klatkę piersiową winny ubierać żakiety, przy czym zostawiać je odpięte. Dobre efekty daje też przywdzianie koszul w stylu kopertowym jak też wycięcia „w serek”. Prawidłowo dopasowany ubiór potrafi zdziałać cuda i polepszyć naturę. Stroju dopełni obuwie damskie – , nieodzownie na dużym obcasie. W jaki sposób się odziewać ażeby wyglądać szczupło? W tej chwili już wiesz, a więc do dzieła!