Jeśli jesteś facetem, jaki uwielbia podniecającą bieliznę. Jeżeli jesteś facetem seksownej dziewczyny. Kiedy lubisz robić jej szczególne podarki – ów tekst jest dokładnie dla Ciebie.
Sposoby nabywania podzielę na dwie.

zima
Autor: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Źródło: http://www.flickr.com

seksowna bielizna
Źródło: Jagna.pl
Tę łatwiejszą, a więc Internetową a także tą niewspółmiernie trudniejszą, a więc stacjonarną. Z jakiej przyczyny internetowa jest prostsza? Dlatego że nabywasz w przyjaznej aurze (a więc tam, gdzie masz na to ochotę), nie hamują Cię pytania ekspedientki, masz bezgraniczną ilość czasu na podjęcie rozstrzygnięć, a w wypadku wpadki z rozmiarem możesz za każdym razem wymienić gorsety (lub nawet zwrócić). Tutaj sugeruję wybieranie miękkich modeli oznaczonych jako S, M, L lub XL – one z reguły dopasowują się miękko do ciała, natomiast dobór należytego jest bezproblemowy do opanowania. Chyba, że Twa Pani nie lubi delikatnych koronek bądź wkłada zawsze jeden rozmiar z wybranego sklepu a także nie boisz się szaleć ze skomplikowaną numeracją. Wówczas masz faktycznie łatwo!
Wydruki
Źródło: http://www.sxc.hu
Załóżmy zatem, iż interesuje Cię po prostu piękna seksowna bielizna oraz iż nabywasz ją także troszeczkę dla siebie. Od czego zacząć? Od obadania jej szafy. Zwyczajnie w świecie posprawdzaj jej staniki jak też majtki – i porób fotografie metek. Fotografie przydadzą Ci się, jako że gdy usiądziesz komfortowo w fotelu po czym odpalisz sklep z bielizną, natomiast potem popatrzysz na opcje rozmiarowe, wówczas wszystko przypuszczalnie Ci się pogmatwa.

Buszując po półeczkach kieruj uwagę na zazwyczaj powtarzający się numer, zwłaszcza stanika (to na serio naprawdę jest istotne). Na wszelki wypadek sprawdź też numer jej kiecek. Zbrojny w taką wiedzę udaj się do sklepu.