Każda z nas chce wyglądać interesująco, gdy nareszcie może zrzucić z siebie zimowe kurtki, swetry i szaliki. Nasza cera jest przesuszona, włosy zniszczone od noszenia czapek, zaś skóra domaga się pierwszych promieni słonecznych. Wiosenny czas jest etapem przygotowawczym do lata. Kiedy i w jaki sposób dbać o siebie? Ażeby żyć w zgodzie ze swoim ciałem dobrze jest dbać o nie przez okrągły rok.

Aktywność fizyczna. Nikt Ci nie karze zostać wyczynowym sportsmenem, acz troszeczkę ruchu nikomu nie zaszkodziło. Nie posługuj się wymówkami, iż nie masz czasu, funduszy, jesteś zapracowana, na dworze jest paskudna pogoda, bowiem z podobnym podejściem daleko nie zajdziesz. Jedz zdrowo! Nie chodzi tutaj o diety, lecz o przemyślane konsumowanie produktów. Wiosna tuż tuż, więc będziemy mieć do wyboru mnóstwo pysznych sezonowych owoców i warzyw. Należy z tego skorzystać, dlatego że jak zwykle zima poskąpiła nam tych darów natury. Po czasie zimowym warto oczyścić jak też odkwasić organizm. Dokonać tego możemy poprzez obniżenie konsumpcji wyrobów zwierzęcych,
kręcone-włosy-obrazek1
Autor: Stacie DaPonte
Źródło: http://www.flickr.com

aktywizujących napojów, ciężkostrawnych potraw, słonych zakąsek, po które w zimie wyjątkowo chętnie się sięga, żeby poprawić sobie nastrój. Wiosna aktywizuje nas do życia, więc korzystajmy z świeżych owoców oraz jarzyn, a także kiełków bądź ziół, które są bogactwem witamin.

Kędziorki. Pozwól sobie na odwiedziny u fryzjera, który zajmie się nimi profesjonalnie. Nie wyłącznie zatroszczy się o Twój nowy design, lecz również je odżywi jak też doradzi, jak o nie dbać w domowych pieleszach. Do wyboru masz dużą paletę odżywek i szampon do włosów kręconych. Dłonie i stopy. Używaj każdego dnia kremu, a dwa razy na tydzień zrób sobie peeling. Ciało. Wiosna coraz to bliżej, więc przy jocie ruchu oraz zdrowej diecie twe ciało nabierze jędrności. Możesz mu dodatkowo pomóc używając kremów nawilżających. Najistotniejsza będzie systematyczność stosowania. Nic ci nie pomoże aplikacja tychże kremów raz na tydzień. Czas zatroszczyć się o makijaż oczu. Polecam zestaw Revitalash do pielęgnacji rzęs.
Im wcześniej poczniemy o siebie troszczyć się tym prędzej zobaczymy efekty. Tak więc nie ma na co odkładać tego na potem, albowiem wiosna na pewno nie będzie na nas czekać Zbudź się na wiosnę!