Uroda i moda to teraz bardzo powszechnie używane wyrazy. Paniom, a szczególnie elegantkom, zależy na tym, aby przez długie dekady zachować młodzieńczą świeżość. Takie zadanie jednak do prostych raczej się nie zalicza. A to za sprawą bardzo stresującej pracy, której niewiasty bez reszty się poświęcają. Bądź co bądź, każda bizneswomen płaci wysoką cenę za oszałamiającą karierę w reklamie. Efektem zarwanych nocy oraz nadużywania kawy są podkrążone oczy i pozbawiona blasku cera.

kobiety w SPA
Autor: STUAimages
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy ogólne zmęczenie organizmu coraz mocniej daje o sobie znać, to sygnał, że warto przystopować. Bezrobotnym paniom radzi się np. wizytę u fryzjera (ma to dodać odwagi tym mniej zaradnym białogłowom), z kolei zmęczonym bizneswomen można zaproponować zabiegi kosmetyczne, tym razem przede wszystkim w celach poprawy stanu urody.Jedną ze rewelacyjnych i łatwo osiągalnych kuracji jest endermolifting (dowiesz się więcej). Zabieg stosowany jest na policzki, a jego efektem będzie zmniejszenie ilości zmarszczek i znacząca poprawa jędrności cery. Endermolifting stosuje się również w przypadku, gdy dama chce przynajmniej nieco poprawić kontur twarzy. A jeżeli dana narzeczona zechce zaskoczyć swoją prezencją partnera, to rzeczony zabieg będzie w tej sytuacji najlepszym wyjściem – poza wspomnianymi w tym miejscu korzyściami, należy także pamiętać o tym, że jeszcze jednym plusem tej kuracji pozostaje redukcja tkanki tłuszczowej na twarzy i podbródku.

ciekawy link
Autor: Naomi King
Źródło: http://www.flickr.com

Aby móc czuć się komfortowo podczas biznesowych spotkań, zwłaszcza jeśli kobieta jest wyznaczona na prelegenta, należy pozbyć się wszelkich niedoskonałości. A do nich kosmetolodzy zaliczają na przykład przebarwienia, blizny albo rozstępy. Z takimi defektami skóry świetnie poradzi sobie amerykański laser Palomar. Dzięki serii zabiegów cera usługobiorczyni stanie się o niebo młodsza, a kobieta wróci do domu w lepszym humorze, który będzie jej towarzyszył co najmniej przez kilka następnych tygodni.

Aby jednak uzyskane efekty były olśniewające, laser Palomar powinien się znajdować w odpowiednich dłoniach, co pozostaje równoznaczne z tym, że zabieg wykonuje tylko doświadczony i dyplomowany kosmetolog. A poza tym, jeszcze przed rozpoczęciem kuracji, zada on trzydziestolatce parę ważnych pytań, a od otrzymanych odpowiedzi zależeć będzie decyzja, czy dany zabieg można w ogóle wykonać – niektóre schorzenia mogą być podstawą do odmowy wykonania np. mezoterapii bezigłowej.