Dzień ślubu jest dniem, w którym państwo młodzi chcą prezentować się doskonale. Stroje oraz dodatki muszą do siebie pasować, aby tworzyć zachwycającą, wytworną całość. Minęły już czasy, kiedy jedynie pani młoda zwracała uwagę na szczegóły, nowoczesny pan młody także chce wyglądać elegancko oraz stylowo.

Najistotniejszy jest oczywiście garnitur garnitur szyty na miarę wrocław ślubny. To do jego materiału, barwy i stylu dobiera się pozostałe części ślubnej galanterii. Panowie najczęściej zwracają ogromną uwagę na wybór koszuli oraz krawata albo innego ozdobnika, lecz niestety dość niedbale wybierają obuwie ślubne. Tymczasem wygodne oraz piękne półbuty męskie mogą doskonale dopełnić kreację, zapewniając jednocześnie komfort w tym szczególnym dniu, w którym niemało godzin spędza się na nogach. Buty muszą być zrobione z najwyższej jakości materiałów oraz tworzyć z garniturem spójną całość, zarówno pod względem charakteru, jak i kolorystyki.
ślub
Autor: Clare Hocter
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób dopasować obuwie ślubne do danego stroju? Panowie zwykle mają problem z doborem pasującego koloru obuwia. Współcześnie półbuty męskie występują na szczęście w równie obszernej palecie kolorów, jak buty dla pań – kupuj buty online. Fundamentalna zasada głosi, iż do garnituru czarnego lub granatowego wybieramy buty ciemne, a do jasnego – jasne. Jeżeli nie chcemy nabywać butów na jeden raz, do kremowych i popielatych garniturów – zamiast obuwia w tym samym odcieniu – będą pasować buty w naturalnym, brązowym odcieniu skóry.

Takie półbuty z powodzeniem można później ubierać na co dzień. Nie zapominajmy, że buty lakierowane są mniej praktyczne niż matowe i pasują raczej do eleganckich smokingów, niż do lekkich letnich garniturów o bardziej nowoczesnym fasonie. Pary młode coraz chętniej decydują się na kolorowe dodatki, na jakiś radosny akcent, dodający poważnemu ubraniu trochę swobody. Panie zazwyczaj decydują się w takiej sytuacji na kolorowe buty – sprawdź . Panowie powinni zostać przy klasycznej kolorystyce butów, ale mogą do nich wybrać kolorowe sznurowadła. To niebanalny sposób na ożywienie klasycznego obuwia. Warto wybierać buty ze skóry naturalnej, w sezonie letnim szczególnie istotne jest, by skórzana była również wyściółka buta – zapobiegnie to poceniu się stóp i powstawaniu bolesnych otarć.