Sporo razy widzieliśmy nasze babcie, a potem i zdarzało się, że nasze mamy, kiedy przed wieczornym wyjściem wkładały naszyjniki z pereł. Wyglądały w nich wspaniale i gustownie. Zawsze mogliśmy się domyślić, że kiedy mama wyjmuje naszyjnik z pereł, to na wieczór będzie gdzieś wychodziła pięknie ubrana. Pereł nie nosimy, ot tak perły to elegancja i szyk, który jest zarezerwowany na wieczorne okazje.

kobieta
Autor: Jill Justus
Źródło: http://www.flickr.com
Bywa, że niektóre fragmenty z perłowej biżuterii da się w obecnych czasach dodać coś w standardowej stylizacji, to, jednak kiedy w grę wchodzi kolia z pereł to jest ona wspaniała jedynie na wyjście wieczorem. Dzięki kolii z pereł cały ubiór staje się elegancki. Kobieta sama automatycznie przyjmuje lepszą postawę ciała i w pełnej krasie pokazuje swoją klasę i swoje piękno – klasyczna kolia z pereł to super sprawa. Perły w idealny sposób to wszystko są w stanie podkreślić. Pewnie nasze mamy posiadają własne kolie z pereł, ale my kobiety trzydziestoletnie już raczej nie. Wybieramy inną biżuterię, bo wydaje nam się, że pozostałe opcje są lepsze. Ale, kiedy dostaniemy prawdziwą, piękną kolię z pereł i założymy ją do jakiejś wieczorowej sukienki, to pojmiemy, czemu perły kochały nasze babcie i nasze matki. Perły są jedyne i niepowtarzalne i rzeczywiście warto mieć sznur pereł w swej szkatułce z biżuterią – gdzie kupić kolczyki perły.

perły
Autor: diva
Źródło: diva
Ozdoby z pereł
Jeśli nie mamy pojęcia, jakie kolczyki wybrać, to świetną opcją będą oczywiście kolczyki z pereł. Bo biżuteria z pereł sprawdza się zawsze. Musimy o tym pamiętać. A jeżeli nie mamy w swej kolekcji biżuterii ani jednej pary kolczyków z perłami to powinniśmy to, szybko zmienić. Nie oznacza to wcale, że musimy mieć jedynie biżuterię z pereł, ale faktycznie warto posiadać przynajmniej jedną bransoletkę, jeden sznur pereł i jedną albo dwie pary, wspomnianych, kolczyków, bo to ten typ biżuterii, który będzie ratował nas w niemal każdej chwili. Dlatego rzeczywiście warto w niego zainwestować. I jeśli nie jesteśmy ogromnymi fankami boho stylu i nie jesteśmy dwunastolatkami, to z większych, ozdób z plastiku należy zdecydowanie zrezygnować. Bo czasem sensowniej nie zakładać na siebie jakiejkolwiek biżuterii niż odstraszać czymś dyplomatycznie mówiąc niemodnym – link referencyjny.