Polska jest krajem pięknych kobiet, to potwierdzi każdy, kto odwiedza Polskę choć raz w życiu. Nie dziwi więc, że w Polsce nie brak dobrze zapowiadających się modelek i co z tym się wiążę projektantek modowych.

Jedną z nich jest bez wątpienia Domi Grzybek. Studentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi swą poważną karierę projektanta mody zaczęła rok temu. Jej kreacja wyróżniają się tym, że są one zachowane w stylu casual, który jest bardzo modny wśród młodych. Stroje zaprojektowane przez Domi Grzybek zostały już wyróżnione przez wiele znanych pism tj. Elle, Glamour czy też Vanity Teen. Również znani styliści bardzo przychylnie wypowiadają się na temat działalności Domi Grzybek.

Sama Domi Grzybek bardzo otwarcie mówi o tym, że ją szycie ubrań niezmiernie cieszy. Mówi również o tym, że to co zakładamy na sobie codziennie nie może wprawiać nas w zły nastrój. Dla niektórych osób przecież stroje są nośnikiem informacji. Stroje mają dla niej w sobie pewien ukryty komunikat, który należy potrafić jedynie odpowiednio rozszyfrować.

Autor: Clearly_Ambiguous

Szczęśliwa moda to taka, która sprawia, iż w koło nas zauważalna a także odczuwalna jest ogromna doza energii. Moda ma więc motywować i wprowadzać nas w wspaniały humor.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę z wybrany temat, to zachęcam do mojej witryny. Trzeba wejść w moje hiperłącze (https://medora.pl/) i gotowe.

Takowymi zasadami kieruje się w swojej pracy projektantki Domi Grzybek.

W trochę innej działalności spełnia się inna młoda kobieta, jaką jest Pola Zag. Jej domeną jest projektowanie biżuterii. Jak każda kobieta Polaga Zag uwielbia nosić, coś co jest niepowtarzalne. Jej olbrzymia przygoda z tworzeniem biżuterii zaczęła się w momencie, gdy nie mogła kupić bransoletki pasującej do jej gustu. To zmotywowało ją do stworzenie czegoś tylko dla siebie. Z czasem zainteresowanie jej autorskimi stało się tak olbrzymie, że pojawiały się kolejne ręcznie stworzone kolekcje, którymi oczarowane są panie nie tylko z Polski. Pola Zag robi fantastyczne przedmioty, które są sporą alternatywą dla powszechnie spotykanej biżuterii. Od niej różni się praktycznie wszystkim, zaczynając od nietypowej formy, zakończywszy na tworzywach, które zostały użyte do jej produkcji.