Dobiegają końca sportowe emocje i startują wakacje. Plany zwykle snuje się na kilkanaście tygodni przed wyruszeniem w drogę, ale dla zwlekających z pewnością znajdą się dobre propozycje w katalogach. Pozostaje pytanie: jaki kierunek obrać i które biuro podróży wybrać?

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR

W 2014 prawie siedemdziesiąt procent rodaków zdecyduje się na wakacje w Polsce. To zadowalająca informacja dla ludzi, którzy chcą całkowicie odizolować się od współobywateli, wcześniej często zauważalnych w popularnych kurortach. Obserwując najpopularniejsze kierunki na wakacje Hiszpania, Grecja, Włochy i Chorwacja plasują się w czołówce. Nietrudno się domyślać, skąd się tu znalazły trzy pierwsze kraje – dręczone recesją nęcą niższymi cenami na miejscu. Szczególnie wakacje w Grecji wydają się najtańszą opcją.

Sporo obywateli od jakiegoś czasu bało się lecieć do kraju Egipcjan. Sytuacja polityczna w Egipcie się w końcu ustabilizowała, zatem urlopu tam nie należy się już lękać. Warto spojrzeć do propozycji last minute Egipt może być wyśmienitym wyborem w tym roku. Zamożniejszym rekomenduję opcje all inclusive. Egipt tego lata (kliknij tutaj) najprawdopodobniej również nie będzie zadeptywany, więc urlop nad Nilem bardzo polecam.

indie, egzotyczne
Źródło: http://www.eccotravel.eu/

Wizytując biuro podróży (np.: ) trzeba rozważyć nieodległy kraj nad morzem Czarnym, który może zaoferować dość niewysokie ceny, piękne widoki i pyszne jedzenie. Piszę tu o Bułgarii rzecz jasna. Gorąco polecam nawiedzić Warnę i Złote Piaski, cudowne nadmorskie kurorty. Propozycje wycieczek możemy dostać zarówno w pozycjach last minute, jak i all inclusive. Bułgaria to jeszcze niedoceniana do końca przez Europę wakacyjna perełka. Zobacz oferty: