Umówiłem się z nią na dziewiątą…. Podśpiewywał sobie dyskretnie pod nosem. Powinieneś się wyłącznie odpowiednio przygotować. Nie wydarza Ci się to zbyt wielokrotnie, lecz zęby już umyłeś, buty nawet wypastowałeś, powinieneś wyłącznie ponadto się w jakiś sposób gustownie ubrać.
Prawidłowo, iż przedwczoraj udałeś się do marketu obejrzeć różne modne koszule męskie.

budżet
Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com
Chłopak na łące
Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com
Zakupiłeś sobie wręcz parę, wszakże jutro świat się nie finalizuje. Chociaż właściwie… Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to skończy się Twój świat jako zagorzałego kawalera. Już najlepsza pora – skonstatował. W ogóle fajne są te nowiutkie modne koszule męskie. Znakomicie przydają się na wszelakie okazje, są w wszelakie delikatne wzory, prążki, lecz także zupełnie jednolite. Taki market, jaki proponuje modne koszule męskie musi zupełnie nieźle zarabiać, gdyby poza tym sprzedawał poprzez Internet… No, lecz Ty udałeś się do normalnego sklepu i mogłeś te modne koszule – szczegółowe informacje – męskie od razu przymierzyć oraz dopasować rozmiar.
torebki
Autor: YES Biżuteria Sp. z o.o.
Przecież takie modne koszule męskie to idealny pomysł nie wyłącznie na udany biznes, ale również, a może przede wszystkim, na udaną randkę. Dlatego może wspomnisz o tym swym kumplom, niech oni także rozpoczną o swoją osobę troszczyć się. Jednak najbardziej ważne to to, żeby Twoja sobotnia randka była jak w najwyższym stopniu udana. Szkoda, że te modne koszule męskie nie mogą powiedzieć paru kawałów… Hej, samodzielnie, faktycznie nie potrafią, ale…

Przecież modne koszule męskie mają kieszeń, do jakiej możesz schować karteczkę z zapisanymi kilkoma żartami. Coś jak ściągawka w liceum. He, he, he… To, iż modna koszula męska może posiadać taką funkcję jej producenci na pewno nie pomyśleli… Ależ jesteś fenomenalny!