Dlaczego dobrze jest postawić na makijaż typu smooky eye? Przede wszystkim dlatego, iż to absolutnie klasyczny makijaż, który będzie wyglądać doskonale z niemal każdą kreacją. Tego typu make up to perfekcyjny wybór, gdy po prostu nie wiesz, jak wybrać make-up. Zdarza się, że cały outfit jest już kompletny, a pozostaje jedynie wybór makijażu. Czasami to akurat tutaj zaczynają się schody. Jednakże na smooky eye możesz postawić bez wahania, zawsze wtedy, kiedy zastanawiasz się, co wybrać.

smooky eye
Autor: mayeesherr.
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością Taki wybór nie okaże się nietrafny. „Przydymione oczy” zwyczajnie prezentuje się bardzo dobrze, a pasuje zwłaszcza do wieczornych stylizacji.

Ten rodzaj make-upu perfekcyjnie pasuje na wieczór, gdyż sprawia wrażenie eleganckiego, a czasem nawet nieco oficjalnego. Z drugiej strony smooky eye nie można odmówić dużego wdzięku. Tego rodzaju make up Wrocław – www.maleckamakeup.pl pasuje również do zaznaczenia seksowności stylizacji. To bardzo kobiecy typ make-upu.

Dodatkową mocną stroną smooky eye jest to, iż make-up tego rodzaju zawsze jest trendy. Idealnie prezentował się już w minionych sezonach i doskonale wygląda także dziś. Można się spodziewać, że za kilka lat również duża ilość pań będzie stawiała na „przydymione oczy” które są po prostu bardzo uniwersalne.
Nie istnieją tu również bariery jeśli wziąć pod uwagę rodzaj lub kolor cery. Ten rodzaj make-upu będzie pasował do każdego rodzaju skóry – sprawdź cenne wskazówki.

jest to makijaż (http://maleckamakeup.pl/makijaz-okolicznosciowy/) łatwy do wykonania. Poradzisz sobie z nim bez problemu, nawet jeżeli do tej pory nie malowałaś się zbyt często albo malował Cię ktoś inny. Jedyne czego potrzebujesz to czarna kredka do oczu oraz dwa cienie. Jeden jasnobrązowy, a drugi ciemnobrązowy. Do tego będziesz potrzebować jeszcze tuszu do rzęs.