W perfekcyjnym świecie masz dostatecznie dużo czasu na wypoczynek i aktywność fizyczną. Twoja skóra, ciało funkcjonują i prezentują się doskonale. Jesteś chodzącym ideałem. Bajka? Cóż, często okazuje się, że tak… Złe samopoczucie z powodu dodatkowych kilogramów, zły stan skóry i… zły nastrój – to następstwa naszego zabiegania . Masz teraz dwie opcje: albo zaakceptować siebie, albo wziąć się do pracy nad sobą. Nonsens, każdego dnia myśleć o kilogramach. Czas na podjęcie działań!

endemologia:
Na ratunek przychodzą nam zabiegi kosmetyczne, a jednym z nich jest endermologia – zwana lipomasażem, o którym więcej możesz przeczytać tutaj. Jest to zabieg, dzięki któremu możemy pozbyć się cellulitu oraz nadmiernej tkanki tłuszczowej. Lipomasaż cieszy się ogromnym powodzeniem wśród pań, a skorzystać z niego możemy w gabinetach kosmetycznych. Poprawia on ukrwienie tkanek a jednocześnie pozwala na pozbycie się szkodliwych toksyn z organizmu. Panie powinna ucieszyć informacja, iż jest to zabieg nieinwazyjny, bezbolesny, niezawodny i co istotne, bezpieczny.

W celu by nasze ciało prezentowało się jeszcze piękniej, możemy ostatecznie pozbyć się zbędnego owłosienia korzystając z zabiegu epilacji laserowej. Depilację jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie w własnej łazience, lecz jej efekty są nietrwałe – bywa, że już następnego dnia nasza skóra przypomina w dotyku papier ścierny. Epilacja laserowa (o której poczytasz tutaj – ) jest o tyle bardziej praktyczna, że już na stałe usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Poddanie się zabiegowi epilacji, nie tylko pozwoli zrezygnować z maszynek, depilatorów czy kremów depilujących, ale polepszy wygląd naszej skóry, zagwarantuje odpowiednią higienę ciała, a co najważniejsze, zwiększy pewność siebie.

uroda
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

W dzisiejszych czasach, nadmierne owłosienie na kobiecym ciele stanowi problem kosmetyczny. Bywa, że wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem zaburzeń hormonalnych. Jednak w obu tych przypadkach nie jesteśmy zmuszone by męczyć się z tym przykrym problemem. I nawet jeśli metoda ta do najtańszych nie należy, dobrze jest odłożyć fundusze na powrót do życia bez owłosienia. Zapomnijmy o krępujących kontaktach z innymi osobami – wszak tak niedużo trzeba by na nowo pokochać siebie i żyć pełnią życia!