Piękna, kokieteryjna bielizna to element garderoby, o który powinna zadbać, każda pielęgnująca swój wygląd kobieta. Co ważne, wiele kobiet przyznaje, że lubi nosić piękną bieliznę nawet, wówczas, gdy nikt inny jej na co dzień nie ogląda, bowiem szykowna bielizna sprawia, że kobieta czuje się najzwyczajniej w świecie piękna i zniewalająca.

Oczywiście są też kobiety, które lubią zakładać zwyczajne biustonosze i bawełniane majtki, ponieważ kierują się głównie wygodą, tymczasem, piękna, seksowna bielizna, np. bielizna (sprawdź tutaj) Triumph (marka triumph bielizna) wcale nie musi być niekomfortowa – wręcz odwrotnie – doskonale przylega do ciała i w dodatku świetnie się prezentuje.

Producenci bielizny zdają sobie sprawę, że dzisiaj ma być ona nie tylko urokliwa, ale również praktyczna. Stąd też bez kłopotów można zamówić modelujące staniki, czy gorsety. Tego typu bielizna może ukryć niedoskonałości urody i poprawić ogólny wygląd sylwetki. Dodatkowo

Kobieta w bieliźnie
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

bielizna tego typu jest niewidoczna spod ubrania i jest zupełnie komfortowa. Producenci dbają jednocześnie o jej wytworny wygląd – na przykład, jeśli chodzi o Triumph bielizna (www) modelująca często jest w pełni bezszwowa, a równocześnie zachowuje oryginalny fason i wygląd.

Mimo szerokiej oferty na rynku, nie jest łatwo kupić idealną dla siebie bieliznę. Wielu paniom zajmuje mnóstwo czasu dobranie idealnego kroju stanika (przykładowo: biustonosze żeńskie) czy body, tak żeby nic nie odstawało czy wisiało. Faktycznie, nie jest to sprawa prosta, zważywszy, że każda dama ma inną budowę i trudno jakkolwiek wzorować się w tym przypadku na czyjejś sylwetce. Stąd też powstała taka profesja jak brafitterka – tego rodzaju osoba może doradzić nam, jaki biustonosz będzie najlepiej na nas leżał.

Warto wziąć pod uwagę, że przy pomocy tego typu bielizny panie pragnął nie tylko osłonić ciało, ale przede wszystkim osiągnąć określony rezultat – podtrzymać piersi, zmniejszyć je i tym podobne. Stąd też tak ważne jest poradzenie się specjalistki, która biorąc pod uwagę ogólny wygląd naszego biustu będzie mogła dobrać dla nas najlepszy kształt i co najważniejsze rozmiar stanika. Pomóc nam może także stylistka, która na dodatek podpowie w jaki sposób za sprawą bielizny wysmuklić sylwetkę lub uwypuklić to i owo.