Po wakacjach Twoja cera jest przesuszona i szorstka w dotyku, a włosy straciły swój dawny połysk? Czas więc się zregenerować! Przede wszystkim ruszmy na ratunek przesuszonym pasmom. Odwiedźmy internetowy sklep z kosmetykami do włosów albowiem dobrze jest zainwestować w maski wygładzające z bogatymi składnikami odżywczymiWnikają one do wnętrza włosa i wygładzają nawet bardzo zniszczone pasma. Są to produkty, które dobrze jest pozostawić na włosach kilka minut pod ciepłym kompresem ręcznika.

Mocno nawilżają, regenerują pasma, naprawiają zniszczenia po słońcu. Jeśli widzimy, że końcówki są rozdwojone i przesuszone, zastanówmy się nad wizytą u fryzjera. Nawet nieduże podcięcie sprawi, iż odzyskają dawną formę. Poczekajmy z farbowaniem, aż nowa fryzura odzyska dawny blask. W zasadzie możemy ten proces przyspieszyć domowymi maseczkami, lecz z całą pewnością szybciej dostrzeżemy zmianę stosując profesjonalne kosmetyki do włosów np. Matrix włosy.

Miejmy na uwadze, że nawilżanie to podstawa. Nie tylko włosów, ale też skóry. Regularnie nawilżana, trudniej poddaje się upływowi czasu. Po błogim lenistwie w wannie, w mokrą, rozgrzaną skórę wcierajmy balsamy czy nawet oliwę z oliwek. Ten prosty zabieg sprawi, że ciało będzie gładkie i idealnie nawilżone. Poszarzałą skórę na początek potraktujmy peelingiem. Kosmetyk mamy szansę przygotować same, z produktów, które znajdziemy w naszych kuchniach albo postawić na gotowe produkty.Suchej skórze twarzy ukojenie przyniosą maseczki. Dostarczają o wiele więcej składników odżywczych i regenerujących niż kremy. Są niezastąpione gdy trzeba błyskawicznie zachwycić wyglądem. Sprawdź więcej: czytaj.

Szczotka do włosów
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Skóra po ich zastosowaniu momentalnie staje się jaśniejsza i gładsza. Najnowsze maski można stosować tak jak krem na noc, tyle, że nakłada się go grubszą warstwą. Dlaczego? Albowiem podczas gdy śpimy skóra pobiera składniki odżywcze i regeneruje się w znacznie szybszym tempie. Oliwkowa skóra to piękna pamiątka po odbytych wakacjach oraz oznaka udanego urlopu. Jeżeli zadbamy o należyte nawilżenie opalenizna zostanie z nami znacznie dłużej…