Wiele osób ma swe ukochane perfumy, których najczęściej użytkuje. Świetne perfumy cechuje nie tylko ładny oraz wyjątkowy zapach, dobre perfumy to też trwałość. Dopełnieniem zawsze staje się interesujące opakowanie w formie szklanego flakonu, które najczęściej jest formą ozdoby naszej toaletki czy łazienki. Pewna cześć marek pozostaje szczególnie rozpoznawalnych z jakości dostępnych perfum. Marki cenione oraz popularne, które nie zawodzą nas od lat.

perfumy
Autor: Richard Elzey
Źródło: http://www.flickr.com
Jedna z nich jest Jil Sander (kliknij po więcej info) – to niemiecka projektantka mody, nadająca zapachom swej marki wyjątkowy wygląd. Na powierzchowność jaką kreuje swe produkty nikt nie może pozostać obojętny. Przykładem jej fantazyjnych perfum jest zapach Jil Sander Style Woman Woda perfumowana 75 ml spray. Opakowanie tego zapachu to niezwykle oryginalna ozdoba. Jest to propozycja dla ludzi ceniących sobie wyszukany design jak i piękno.

oryginalna butelka perfum
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com

Perfumy od firmy Chloe to propozycja dla ludzi lubiących klasykę. Szyk ich perfum zwieńczany jest bardzo fantazyjnymi opakowaniami. Firma już długi czas nie odstępuje od klasycznego stylu i prostoty, w której jest piękno. Niezwykle popularny zapach tej firmy to jest Chloe Chloe Intense Woman Woda perfumowana 75 ml spray. Aromat ten to meritum piękna. Woda perfumowana zaprojektowana na troszeczkę chłodniejsze dni, ponieważ zapach jest dość intensywny. Także na temat perfum: Lalique.

Firma Lalique to firma z dużym doświadczeniem, istnieje od dwudziestego wieku. Perfumy swe wytwarzają jako swoistą formę tworzenia dzieł. Zapach tej marki jest wyjątkowy zarówno wewnątrz – jako jego zapach, jak również – w formie flakonu. Każdy, kto ceni wyjątkowość znajdzie wśród ich produktów odpowiedź na swe potrzeby. Jednym z wielu intrygujących aromatów jest Lalique Le Parfum Woman Woda perfumowana 100 ml spray.

Zapachy od włoskiego projektanta mody Giorgio Armani już od dłuższego czasu są znane na całym świecie. Jako światowa ikona mody Armani może poszczycić się dużą ilością zapachów dla ludzi lubiących wyjątkowe produkty. Jednym z przykładów zapachów tej znanej marki, jakie są godne polecenia to Giorgio Armani Acqua di GIOIA Woman Woda perfumowana 100 ml spray. Charakterystyczna jest dla nich piękna nuta kwiatów, która po zastosowaniu otula pięknym aromatem wiosny.