Hiszpańska marka, której założycielem jest najbardziej zamożny Hiszpan, sprzedaje nie jedynie wyszukane ubrania dla dobrze sytuowanych ludzi. Buty też są interesujące – są produkowane z najwyższej jakości surowców w wielu wyjątkowych projektach. W tekście opisujemy parę ciekawych propozycji, które trzeba nabyć w tym roku, by nadążyć za szybko zmieniającymi się modami. Najciekawszą propozycją na wiosenne dni sbotki (dodatkowe informacje)rabne botki . Na stronie WWW firmy można znaleźć wiele modeli takiego obuwia. Pierwszy projekt to brązowawe botki z ekscentrycznie wywiniętą górą, przypominającą obuwie rodem z produkcji o piratach. Niebanalny projekt uzupełniają stylowe ćwieki. Następne botki są wariacją na temat wyżej prezentowanych, wyróżniają się tym, że są sporo wyższe – przypominają bardziej normalne kozaki (). Obok dużych ćwieków dodatkiem ozdobniczym jest klamra. Inne godne uwagi botki są zrobione w tonacji mrocznej, jedyny jasny akcent to ozdobna klamra. Te buty zaś są zbliżone do butów do jazdy konnej. Analogiczny krój mają inne botki, także ciemne, ale mające większą liczbę ozdobnych łańcuszków.

Dlakobiet, które cenią wyjątkowe designy, ma świetne botki na dużym koturnie, zrobione z zamszu.

Czy chcesz poznać omawiane zagadnienie? Jeśli tak, to sprawdź rekomendowany link (https://jeger.pl/pl/farby-tablicowe/302-jeger-farba-tablicowa.html), a zapewne odnajdziesz tego typu informacje, które będą niesamowicie potrzebne.

Kolejnym wyjątkowym designem są botki pomyślane w ciężkim, militarnym stylu, wykonane z czarnej i błyszczącej skóry. Na ważne wydarzenia świetnie będą nadawać się beżowe botki z zdobionym zakończeniem. Dla kobiet, które cenią sobie najbardziej minimalizm i zgrabne formy, świetne okażą się ciemne botki na płaskiej podeszwie, które nie posiadają żadnych ozdób (). O ile zaś lubisz świecidełka, zakochasz się od pierwszego wejrzenia w złotych butach na średnim obcasie. Na koniec mała uwaga na temat kosztów zakupu – na wycieczkę do sklepu miej przy sobie przynajmniej kilkaset złotych.

Jak będziesz zwiedzać butik tej iberyjskiej marki, przejrzyj także ubrania . Wiosna to pora, gdy sprzedawana jest najświeższa kolekcja, bez wątpienia odszukasz coś w sam raz dla siebie.