Kupno kurtki, głównie tej na sezon zimowy to nie rzadko wydatek na więcej niż tylko jeden sezon. Dlatego też nie warto zbytnio oszczędzać, gdyż jeśli weźmiemy pod uwagę czas przez jaki będziemy ubierać kurtkę, to ekspresem zaobserwujemy jak względna może być jej cena.

Porządki w szafie
Autor: LizMarie_AK
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli rozchodzi się o kurtki Zara to ten sklep, który z pewnością nie zawiedzie naszych nawet wygórowanych oczekiwań. Wybór produktów jest naprawdę duży i do tego doskonale odzwierciedla panujące w danym sezonie trendy. Prócz rzeczy, które właśnie są na tak zwanym topie, w sklepie ZARA napotkamy też masę ubrań o ponadczasowym charakterze. Tak więc jeżeli chcemy zaopatrzyć się w bardziej klasyczne rzeczy, powinniśmy wybrać się do działu „basic”.

Jeżeli nie odnajdziemy w sklepie w okolicy interesującego nas rozmiaru lub w naszej miejscowości nie ma jeszcze sklepu marki Zara, mamy możliwość skorzystania z oferty sklepu online. Wystarczy tylko, że założymy konto na stronie internetowej sklepu i możemy bez przeszkód rozpocząć szaleńcze zakupy. Zakupy internetowe to też doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą dostać produkt, którego jeszcze nikt nie przymierzał. Ciuchy zamówione w sklepie internetowym są dostarczane do nas prosto z magazynu.

Sam proces kupowania jest bardzo prosty, a jego stopień trudności jest podobny do tych, które oferują nam inne sklepy online. Płacić możemy za pomocą różnych systemów: Visa, Visa Electron, American Express, Mastercard, Pay Pal, lub za pomocą karty upominkowej. Zależnie od tego, co będzie zwyczajnie wygodniejsze, paczkę możemy zamówić z dostawą pod wskazany adres lub odebrać we wskazanym przez nas najbliższym sklepie Zara. Cały proces zamówienia oraz dostawy możemy dodatkowo na bieżąco śledzić dzięki opcji na naszym koncie.

Na koniec należy też zauważyć, że sklep Zara cieszy się wśród konsumentów dobrą opinią, jeżeli rozchodzi się o warunki zwrotów i wymiany towarów. Termin do ich realizacji wynosi bowiem aż 30 dni. Bez względu na to, czy kupiliśmy daną rzecz w sklepie, czy przez sklep online, mamy miesiąc na to, aby przymierzyć ją na spokojnie przed lustrem w pokoju i pomyśleć czy to na pewno jest to czego chcemy.

Źródło: domodi