W kwestii artykułów, które zwiększają urodę, nie można oszczędzać. To jasne, że za markowe artykuły należy wyłożyć więcej środków, lecz w zamian dostaje się gwarancję jakości wyrobu. Zarówno cienie do powiek, jak i inne niewieście akcesoria, powinny być najlepszej klasy.

Z tego powodu w tym wpisie przedstawiamy 2 renomowane marki pielęgnacyjne, które są warte uwagi. Wszelkie dane na temat oferty tych marek znajdziesz na ich stronach sieciowych. Wystarczy do Google wpisać nazwę firmy bądź konkretny preparat (np. krem przeciwzmarszczkowy) i odwiedzić oficjalną stronę. Na portalach znajdziesz ważny katalogproduktów, o ile potrzebujesz danych o kosztach zakupu, najlepiej przejrzeć oferty sklepów, które rozprowadzają produkty tego wytwórcy.

Autor: TOŁPA®

kerastase – słynna marka, która jest rozpoznawalna na całym świecie. Pojawiła się prawie pięćdziesiąt lat temu we Francji. Wytwarza generalnie świetne artykuły do pielęgnacji włosów. W ofercie marki znajdziesz artykuły do wielu czynności (między innymi szampony), przystosowane do różnych rodzajów włosów. Kerastase sprzedaje również rewelacyjne olejki do włosów, które mają cudowną woń i osłaniają fryzurę na długo. Towary tej marki są zazwyczaj używane w porządnych salonach fryzjerskich, zobacz np. perfumy chloe.

Thierry Mugler– tę markę wykreował francuski projektant mody i utalentowany fotograf o takim właśnie nazwisku. Współcześnie jego marka sprzedaje duży wybór luksusowych zapachów dla obu płci, które cechują się wyjątkowym i nawet ekscentrycznym projektem flakoników – sprawdź np. . Świetne na elegancki prezent dla ukochanej osoby.

Paco Rabanne – marka posiada swoją nazwę od projektanta mody rodem z półwyspu iberyjskiego. Ten mistrz mody największe triumfy święcił pół wieku temu. Zarówno w tamtym czasach, jak i teraz słynie z ekscentrycznych zachowań i niepowtarzalnych idei. Jego marka oferuje zarówno wody toaletowe, kosmetyki do makijażu od , jak i eleganckie ubrania.